Titanyum Sipariş Formu

Aşağıda Titanyum wordpress temasına ait bir sipariş formu bulunmaktadır. Bu form aracılığıyla sipariş verebilirsiniz. Fakat siparişinizden önce aşağıdaki maddeleri okumanızı rica ediyorum.

Tema, domain adınıza göre lisanslanmaktadır. Temayı birkez aldığınızda sadece belirttiğiniz bir domain için kullanabilirsiniz. Kullandığınız domaini değiştirmek istediğinizde, yeni domain adınızı bana mail yoluyla ulaştırırsanız yeni lisans oluşturup size gönderebilirim.

Aşağıda ücretlendirme konusunda farklı seçenekler mevcut. Birden fazla domain için temayı almak istediğinizde indirime gitmekteyim.

1 Domain : 60 TL
2 Domain : 100 TL
3 Domain : 140 TL
4 Domain : 180 TL

Siparişinizi verdikten sonra aşağıdaki banka hesabına gerekli ödemeyi yaparsanız, temayı tarafınıza mail yoluyla iletmiş olacağım. Ödemeyi gerçekleştirirken açıklama kısmınıza adınızı yazmayı unutmayınız.

Hesap No : 1300 1789649
Müşteri Adı : Cem Demir
İş Bankası

Temayı aldıktan sonra istediğiniz şekilde değiştirme hakkına sahip olacaksınız. Fakat tekrar ücrete tabi tutarak satmanız mümkün değildir.

Temayı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ya da temaya eklenmesini istediğiniz özellikler olursa, bunları bana iletmenizi rica ediyorum. Gerekli güncellemeyi yapıldıktan sonra tekrar tarafınıza ileteceğim.

Temanın kurulumunun tarafımca yapılmasını istiyorsanız 20 lira gibi bir ekstra ücret talep etmekteyim.

[alert style=”red”] Temayı 3. kişilerle paylaşmayacağınızı ümit ederek, temayı almış ya da almamış herkese teşekkür ediyorum. [/alert]

Yorumlar

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla